לוגו מועדון הזוכים

ברוכים הבאים למועדון הזוכים

מועדון הצרכנות לזוכי מחיר למשתכן.

מועדון זוכי מחיר למשתכן

הכוח של הזוכים משיג יותר

בזכות הכוח של קהילת זוכי מחיר למשתכן של איגוד הזוכים הצלחנו להשיג הצעות מדהימות עבור כולנו (וזאת רק ההתחלה) תיהנו :)
הוסיפו את מועדון הזוכים למועדפים

שתפו את מועדון הזוכים:

עוד לא הצטרפתם לאיגוד הזוכים?

להרשמה ללא עלות

יש עוד הטבות ומבצעים שהייתם רוצים לקבל?

תכתבו לנו

באתר שלנו תמצאו את כל המידע לזוכי מחיר למשתכן

לאתר איגוד הזוכים

מה זה מועדון הזוכים?
מועדון הזוכים של איגוד הזוכים הוא אתר ההצעות, ההטבות, ההנחות, המבצעים והמחירים המיוחדים שמיועד לזוכי מחיר למשתכן. האתר נבנה כולו בזכות הכוח של קהילת זוכי מחיר למשתכן ומתוך שאיפה לתת לכם, זוכי מחיר למשתכן, מה שאתם צריכים בדרך לדירה משלכם. מועדון הזוכים נולד מתוך איגוד הזוכים.
איגוד הזוכים הוא מיזם עסקי-חברתי שהוקם על ידי זוכה מחיר למשתכן ולו שתי מטרות עיקריות. מטרה ראשונה שלנו באיגוד הזוכים היא להנגיש מידע לזוכי מחיר למשתכן ולגשר על הפער בין הזוכים לבין גופים שונים שמעורבים בתהליך. המטרה השנייה שלנו היא להציע לכם הטבות והנחות על שירותים ומוצרים שאתם צריכים ומתאימים לכם, מתוך ידיעה שלא קל לרכוש דירה במדינת ישראל, ובמחיר למשתכן.
אילו הטבות מועדון הזוכים מציע?
במועדון הזוכים תמצאו הטבות, הנחות ומבצעים שמיועדים ומתאימים לזוכי מחיר למשתכן ולצרכיהם. באתר תמצאו הטבות באספקטים שונים של תהליך רכישת הדירה במחיר למשתכן בקטגוריות שונות: הצעות מיוחדות במשכנתא דיגיטלית, על שירותי ייעוץ משכנתאות, הלוואות לזוכי מחיר למשתכן, הטבות על מטבחים לזוכי מחיר למשתכן, הטבות על איתור שוכרים וניהול נכסים ועוד... אנחנו נמצאים כל הזמן במגעים עם עוד ועוד גופים שיתנו לכם, הזוכים, עוד הטבות מעולות.
תוכן האתר משתנה מפעם לפעם: הטבות חדשות מתווספות, והטבות קיימות יכולות להתעדכן. אם אתם מתעניינים בהטבה בתחום שעוד לא מופיע באתר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
האתר הזה הוא בשבילכם, הזוכים. ביחד אנחנו כוח!

לתנאי השימוש באתר מועדון הזוכים, ולתנאי מימוש ההצעות של הספקים - לחצו כאן